fbpx

IMG_2051-2

Tunda on, et suvine periood on alanud ja minu postkast on hakanud täituma päringutega pruudi tüdrukuteõhtuteks ja naiste sünnipäevadeks, mida soovitakse teha eriliseks ja midagi teistmoodi. Midagi, mis ei ole tavaline tüdrukuteõhtu või sünnipäeva pildistamine. Ikka tuleb sisse neid buduaaripildistamise ja naiselikumate piltide tegemisega soove veidi suurema seltskonnaga, kus ei taheta, et pildistan ainult pruuti või sünnipäevalast, vaid, et pildile saaksid ka teised ning oleks seda elevust šampuseklaaside juurde. Mõtlesin siis, et kuna see soov on ja ikka kirjutatakse, et panen siis kokku ühe sensuaalsema paketi naistele, kuigi ma pean buduaaripildistamist muidu väga personaalseks teemaks, millest ma varem ka kirjutanud olen, siis üks selline lõbusam ettevõtmine siis ka juurde. Saab ju seda teha üllatusena ka sünnipäevakingiks või tüdrukuteõhtuks nii, et seltskond teab ja aukülaline ise mitte, kui ka on juba broneeringud teinud sünnipäevalapsed ise, et oma sünnipäev ja juubel erilisemaks teha.

„Naisteõhtu sensuaalsemates toonides“

* Pildistamiseaeg kokku 3h.
* Pildistamine kuni 10 naisele (lisainimene juurde 25.-)
* Võimalik juurde võtta enne minult ka meik-soeng pruudile või sünnipäevalapsele (50.-)
* Igast naisest 3 buduaaripilti + pildid seltskonnaga – kõik kokku õhtust 50 pilti.
* Piltide valik galeriist ning võimalik osta juurde pilte (15.- tükk)

Hind: 400.-

Koht on seltskonna enda poolt, kui siseruumides, siis võiks olla mitu erinevat tuba, et saaks personaalselt igast naisest teha buduaaripilte nii, et teised pealt ei vaata – on see siis hotellis või kellegi kodus. Kuid sellist ettevõtmist saab teha ka lõbusalt kuskil looduses või rannas. Samas on võimalik võtta ka selleks stuudiot.

Ja muidugi ikka tava tüdrukuteõhtute ja sünnipäevade pildistamisi teen ikka ka.

Seega sosita sõbrannadele ja tee suvel miskit lõbusamat

IMG_9743-Edit-2

Selle pildi eilne pildistamise vahemik oli 21.15-22.15 täpselt päikeseloojangu aeg mis annab teistmoodi valguse. Mul on see kõige hilisõhtuseim aeg praegu iga päev vaba kuni teisipäevani, nii et, kes tahab, siis saab tulla, iseasi kaua need õied veel vastu peavad ja mida rutem seda parem. On ka varasemaid õhtuseid 20.00 aegu, kus on küll päikesevalgus aga annab seal pildistada ka sellega varjulises küljes, kus tulevad ka imelised pildid ja pildistasin seal ka teist sessiooni eile.

Mulle meeldivad inimesed, kes on spontaansed, positiivsed ning elujaatavad. Inimesed, kes ei hakka kohe ettekäändeid otsima miks midagi ei saa, vaid inimesed, kes hakkavad mõtlema, et kuidas saaks ning mis mina ise selleks ära teha saan. Kõik on kinni inimeses endas ja tema mõtlemises ning selles, kas ta julgeb välja astuda oma mugavustsoonist. Elamine toimubki praegu ja mõtlemine, et ehk kunagi ei viigi kunagi kuhugi. Täpselt eilse õhtu kohta kui mu päevaste live videode peale sain õhtul teha kaks pildistamist, kus kontaktivõtmise ja pildistama tulemise vahe oli paar tundi. Üks pilt eilsest õhtust siin teie ees, sellesama suure õitsva puu juures tehtuna mis videos näitasin.

Ma leian, et kõik on elus kinni tahtmises ning selles, et mida sa selleks ette võtad. Parim näide on siin üks hiljutine loosimine, kus pidin tegema seda elu esimest korda kaks korda, mis küll üldse tore polnud ja pani mind ennast halvasti tundma. Loosimisel oli kindel aeg ja kuupäev ning see oli loosimise päevast kohe järgmine päev ning seda muuta ei saanud. Esimene võitja oli kesk Eestist, kindlasti armas kolme lapse ema, kes kahjuks kirjutas, et ta kolme lapse kõrvalt tulla ei saa. Pakkusin küll välja, et võtab pisikese kaasa mis mind poleks üldse seganud ning kaks hulka suuremale tuleks siis leida kedagi, kes neid vaadata saaks aga vastus oli ikka ei. Seega tegin uue loosimise ja inimene kes selle võitis elas Soomes. Kui ma peale võidu välja kuulutamist läksin ta profiili vaatama ja nägin elukoht on Soome jäi mu süda peaaegu seisma, et kas tõesti tuleb teha ka kolmas loosimine, et ma suren siis vist küll selle peale ära. Too naine siis elaski püsivalt Soomes ja samuti kolme lapse ema. Ta reaktsioon oli selline, et ta kirjutas, kuidas ta too hetk kodus suurest õnnest karjus, et saab tulla minu juurde pildistama, et see on nii uskumatu ning millist rõõmu inimene väljendas ja see oli lihtsalt nii kihvt. Aga mis järgmiseks sai – kümne minutiga oli ta lapsed järgmiseks päevaks ära organiseerinud, poole tunniga oli tal laevapiletid järgmiseks hommikuks ostetud ning hommikul oli ta minu juures pildistamas, millele lisaks sai ta ka veel peale pildistamist minuga tunniks spaasse tulla 😊. Kuidas ma alati tunnen kui suur kompliment on minu jaoks see, kui minu pildistamise ja piltide pärast sõidetakse siia Tallinna kohale, eriti teistest riikidest. Kuu aega tagasi oli mul üks pildistamine taaskord, kus naisterahvas võttis ühendust ning ütles, et soovib tulla minu juurde buduaari pildistama ning et ta elab Rootsis. Võttis ostis laupäevaseks päevaks Tallinnasse lennupiletid ainult pildistama tulemise jaoks. Ja muidugi kaugeim pildistama tulija on olnud Austraalist.

Seega elage, olge spontaansed ja lubage endal kogeda ja minu moto on ikka see, et kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab.

Meigi tegi Anna-Maria ise: https://www.facebook.com/makeupartistannamariatagu/

IMG_9058-2

Kes siis ikka nalja teeb, kui ise ei tee! Ma tegelikult eriti pole kunagi osalenud fotokonkurssidel kuna ma pean kunsti suhteliseks ning ilu ja teose mõte on vaataja silmades. Ka fotograafide tööd ja väljendused on erinevad ning tihti neid ei saagi omavahel võrrelda. Eks ma ehk tulevikus leian mõne koha kus kandideerida oma fotodega aga iga asi omal ajal.

Aga kui nüüd asjast rääkida siis ma ei tea küll mis mulle pähe lõi 🙈 aga kuna ma kirjutan ja blogi pean (kõik need pildid ja tekstid on kõik mu blogis ka mida te siin näete eraldi katergooria all tekstid-jutud ka kätte saadavad) siis ma meeltesegaduses panin end kirja blogiauhindade hääletamisele loomeblogide alla, mis on leitav siit https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/ Kuna ma loon pildikunsti ja teen seda blogi all kodulehel siis see käib sinna alla. Eelmine aasta sattusin ka seal üht fotoblogi juhuslikult silmama ning nüüd kui sattus ette, et on kanditatuuri lisamise aeg siis lisasin ennast ka sinna sekka. Elus tuleb ikka paindlik ka olla 😀.

Ausalt ma vahepeal juba jõudsin mõelda, et miks ma seda tegin, et kui mulle tuli sinna kandideerivate blogide avalik musta pesu pesemine meedias ning vahepeal oli mõte, et kirjutan ja palun ennast sealt maha võtta, et mul endal tekkis selline piinlikkuse tunne, et kas tõesti osaleda kuskil sellises kohas, et ma vist ei sobitu seltskonda. Aga otsustasin end ikka sinna üles jätta kuna seal on tegelikult kandideerimas ka eri valdkondades päris toredaid ja asjalikke blogisid ja endalegi leidsin nii mõne toreda uue ja kasuliku blogi jälgimiseks ning eks igaüks leiab enda jaoks ise mõne pärli ning asjades mõtte. Ja ehk keegi saab ka järgmiseks aastaks julgust ja inspiratsiooni oma blogi sinna üles panna.

Seega kui sa siin minu lehel mind jälgid ja sulle meeldib lugeda mu mõtteavaldusi ja jutte ning sa leiad, et mu pildid-teksit-jutud on väärt lugemist, vaatamist ja kaasa elamist siis võid tulla kiigata siia allolevale lingile ja anda ka sind kõnetavatele blogidele hääle. Mind leiab siis loomblogide alt. Mine tea järsku ma saan läbi selle teada ka kui palju inimesi mu pilditööd tegelikult jälgib ja loeb ka ning saan mingi numbri pärast ehk teada kui palju ma hääli anonüümselt sain. Vähemalt ma tean, et kaks inimest kes mu saladust teavad andsid mulle ka oma hääle ja suur asi seegi 😀.

Hääle andmiseks toimi järgnevalt
Mine lehele: https://blogiauhinnad.ee/haaletamine/
Sisesta lehe alguses oma e-mail
Pane linnuke blogi ette – minu oma leiab Loomeblogi alt
Lehe lõus vajutua hääleta/submit