fbpx

Minust

Kunagi ma mõtlesin, mis on see, millest minu pildid räägivad ja mis sõnumit nad endas kandma peaksid. Sellest ajast peale käib kaasas minu piltidega lause:

“Püütud hetked, mis läinud igaveseks, kuid jäänud mälestuseks”

Olen alati armastanud pildistamist ja piltidega kaasa käivaid mälestusi. Kui sain oma esimese fotoaparaadi, oli see minu jaoks ühe unistuse täitumine. Kuhu läksin mina, seal oli alati ka fotoaparaat kaasas ja ega see nüüdki muutunud pole. Aastaid hiljem tuli fotograafia minu ellu intensiivsemalt aga seda enam mitte hobi näol.

Mulle meeldib naturaalne valgus, millega mängida ja mida jälgida. Suur osa minu piltidest ongi tehtud loomuliku valgusega ning tööaeg pildistamisel käib selle järgi. Hindan inimestes väga nende loomulikku ilu, mida piltidega püüda ja välja tuua, seega ongi minu pildid rohkem naturaalsemad, hinnates inimest sellisena nagu ta on.

Enamus minu tehud piltidel on ka minu käe alt tulnud nii meigid kui soengud.

———————————————————————————–

I have always loved taking pictures and memories what comes with them. When I got my first camera, it was like a dream come true and camera was always with me and it hasn’t changed now either. Now, lots of years later (since 2012) photography came back to my life and not only as a hoby anymore.

I do love natural light, to play with it and watch it. Most of my pictures are done with natural lightning and it dictates my shooting schedule. I appreciate peoples natural beauty and to catch it with my camera as they naturally are.

Also make up and hair are mostly made by me on my pictures.